Laserové operace očí | Oční klinika Zlín

Ceník

Předoperační konzultace může být zpoplatněna v závislosti na typu operace částkou do 2000 Kč. Jedná se o nevratnou zálohu a tato částka se u většiny zákroků odečítá z jejich ceny.

Platba je možná v hotovosti nebo bankovním převodem. K úhradě lze použít kartu VISA nebo MasterCard. Je možná i platba v EUR, a to podle denního kurzu ČNB.

Dioptrické oční vady

Cena je za operaci 1 oka včetně předoperačního vyšetření a kontrol podle typu operační metody:

Laserová korekce využívá wavefront optimalizované technologie, je vhodná pro všechny typy dioptrických vad. Individuální Wavefront laserový program umožňuje vedle korekce dioptrické vady i odstranění různých typů nitroočních aberací a wavefront defektů, pro každého pacienta je zcela individuální, výjimečný. Při opakované laserové korekci (v delším časovém odstupu) je cena 3 500 Kč

Akční cena !!! Laserové operace PRK, EPILASIK a LASIK bez použití nejmodernější Triple-A technologie s výraznou slevou !!!

Pro pacienty, kteří se uchází o zaměstnání v armádě či u policie, nabízíme slevu 2000 Kč / 1 oko na naše prémiové procedury Epi-LASIK Triple A a XD LASIK Triple-A. Akci můžete využít do 31. prosince 2022. 

 

PRK

15 000 Kč 8 500 Kč

EpiLASIK

15 000 Kč 9 000 Kč

LASIK/SBK

16 000 Kč 12 500 Kč

Epi-LASIK Triple-A

16 500 Kč

XD LASIK Triple-A 17 000 Kč

Implantace nitrooční čočky, operace šedého zákalu

Pojištěncům všech tuzemských zdravotních pojišťoven je hrazena samotná operace ze zdravotního pojištění. Oční klinika Zlín je luxusní zdravotnické zařízení poskytující nadstandardní péči spojenou s pobytem na klinice. Upozorňujeme, že nelze žádat o proplacení této částky žádnou pojišťovnou.

Cena za operaci katarakty činí pro nepojištěné 15 až 38 000 Kč podle dohodnutého typu nitrooční čočky. Vzhledem k neustále se rozšiřující nabídce vysoce kvalitních nitroočních čoček je podrobný ceník všech aktuálně implantovaných čoček k nahlédnutí na Klinice.

Nabízíme špičkové přístrojové vybavení a pomocné materiály v rámci Prémiového balíčku, který je pro pacienty s prémiovými čočkami zdarma. Prémiový balíček zahrnuje využití přístroje Centurion s nejnovější technologií Active Sentry, navigačního systému Verion a špičkového viskoelastického materiálu ProVisc, Viscoat, DuoVisc či DisCoVisc, který ještě více chrání jemné struktury oka. Prémiový balíček není zahrnut v jiných poplatcích za nitrooční zákroky.

 

Implantace monofokální čočky IQ či Clareon – operace šedého zákalu

  6 000 Kč

Implantace torické nitrooční čočky IQ toric, Alcon

13 000 Kč

Implantace EDOF čočky Vivity, Alcon

26 000 Kč

Implantace torické EDOF čočky Vivity, Alcon

30 500 Kč

Implantace EDOF čočky AT LARA® 829MP, Zeiss

26 000 Kč

Implantace torické EDOF čočky AT LARA toric 929M/MP, Zeiss

30 500 Kč

Implantace trifokální čočky IQ PanOptix, Alcon

26 000 Kč

Implantace trifokální torické čočky IQ PanOptix toric, Alcon

30 500 Kč

Implantace trifokální čočky AT LISA tri, Zeiss

26 000 Kč

Implantace trifokální torické čočky AT LISA tri toric

30 500 Kč

 

 

Prémiový balíček

  1 000 Kč

 

 

 

Sazebník úhrad za administrativní úkony

V případě zájmu o zaslání výpisu z dokumentace nás prosím kontaktujte na e-mailovou adresu info@klinikazlin.cz, abychom Vám mohli nabídnout řešení v souladu s GDPR a dalšími platnými předpisy.

 

 

 

Vydání  potvrzení  

150,00 Kč

Vyplnění formuláře pro komerční pojišťovnu

250,00 Kč

Výpis ze zdravotní dokumentace (včetně zaslání)

250,00 Kč

 

 

Dotaz/Konzultace

Jméno:
Město:
Věk*:
Příjmení*:
Telefon:
E-mail*:

Oční vady:

Krátkozrakost
Dalekozrakost
Brýle na čtení
Jsem po operaci očí
Vetchozrakost
Astigmatismus
Šedý zákal
Tupozrakost
Léčím se se sítnicí
Jsem po úrazu oka

Poznámky:

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře výslovně souhlasím se zpracováním mých osobních a kontaktních údajů a s jejich využitím pro zasílání obchodních a reklamních sdělení Oční kliniky Zlín (Z.O.C. SE). Tento souhlas mohu kdykoliv písemně odvolat.